Gwynbleidd & Daisy
ⓒ STYLE & GRAPHICS EDITORS
Nastroje Bogów
Uzuri'Rung: Wściekła
Vuoto'Tara: Neutralny
Jua'Sole: Wściekły
Candra'Scudo: Neutralna
Asili'Kijana: Zła
Siri'Hud: Neutralny
Moarte'Nave: Zaspokojony
Brak Dominujących
Punktacja:
Ród Pradawnej Krwi: 0
Smocza Kadra
Informator
 Strona Główna
Poprzedni temat «» Następny temat
Nasze Bannery, Zgłoszenia i Regulamin
Autor Wiadomość
Domination

Wysłany: 2017-04-02, 16:06   Nasze Bannery, Zgłoszenia i Regulamin

Kilka istotnych informacji
 1. Wymieniamy się z każdym forum które okazuje choć krztę życia. Jeśli forum upadnie, wyrzucamy je. Nie informujemy o tym. Możemy przerwać wymianę jeśli forum jest już "konające" tzn. nie pojawiają się na nim nowi użytkownicy a w ciągu 24h było ich mniej niż 3.
 2. Jako, że różne fora mają różne typy wymiany, a my chcemy aby wymiana była uczciwa dla każdej ze stron, przygotowaliśmy również kilka typów wymian banerami;
  -Button za button, button za umieszczenie naszego banera(również zmniejszonego) w widocznym miejscu na stronie głównej bez suwaków lub suwaków niewielkich(dwa-trzy ruchy rolką myszy). Rozmiary: 88x31
  -Baner za baner w ręcznym suwaku jeśli wasza strona również posiada ruchome/ręczne suwaki z dużą ilością banerów. Rozmiary: 200x100
  -Banner w specjalnym temacie tutaj, jeśli sami umieszczacie banery w tematach.
 3. Nie ma u nas czegoś takiego jak "BFF". Dla nas wymiana buttonami to właśnie coś w tym stylu.
 4. Aby wymiana doszła do skutku prosimy skopiować kod jednego z poniższych banerów i wkleić go w widoczne miejsce na stronie głównej. Średnio dajemy na to 48h czasu.
 5. Administracja ma prawo nie zgodzić się na wymianę bez podawania przyczyny.
 6. Nie poprawiamy błędnych kodów banerów, ani sami ich nie aktualizujemy gdy np. forum zmieni adres czy grafikę.
 7. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany rozmiarów waszych banerów/buttonów w celu zachowania estetyki. Nie odpowiadamy za ich nieczytelność po tym zabiegu.
 8. Kody swoich banerów należy wklejać pod tym postem. W tym celu musicie zalogować się na konto "Wymiana"
  Login: Wymiana
  Hasło: wymiana10
  Nie będziemy przyjmować wymian z kont innych, założonych specjalnie do tego celu.Nasze banery i ich kody:

400x165Kod:

<a href="http://www.dragon-domination.wxv.pl/"><img src="http://i.imgur.com/jAJCR2g.gif"></a>

~~


Kod:

<a href="http://www.dragon-domination.wxv.pl/"><img src="http://i.imgur.com/nM4Xma2.gif"></a>


240x135Kod:

<a href="http://www.dragon-domination.wxv.pl/"><img src="http://i.imgur.com/pkjBEB0.gif"></a>


400x60Kod:

<a href="http://www.dragon-domination.wxv.pl/"><img src="http://i.imgur.com/xUCwz4Y.gif"></a>

~~


Kod:

<a href="http://www.dragon-domination.wxv.pl/"><img src="http://i.imgur.com/MavjL5Y.gif"></a>


100x35Kod:

<a href="http://www.dragon-domination.wxv.pl/"><img src="http://i.imgur.com/W3RGm14.gif"></a>


88x31Kod:

<a href="http://www.dragon-domination.wxv.pl/"><img src="http://i.imgur.com/SzYEsO4.png"></a>

~~
88x31Kod:

<a href="http://www.dragon-domination.wxv.pl/"><img src="http://i.imgur.com/ztbk2FB.png"></a>


Bannery wykonała Quick Scarlet.
~~~~~~

Krótka Reklama Tekstowa
Cytat:

Wciel się w potężnego, mitycznego gada jakim jest Smok i obejmij dominacje nad krainą, stawiając czoła przeciwnościom losu. Nasz PBF stawia na akcje i starcia pomiędzy graczami, serdecznie zapraszamy!
http://www.dragon-domination.wxv.pl/


Długa reklama tekstowa
Kod:

[align=center][url=http://www.dragon-domination.wxv.pl/][img]http://i.imgur.com/nM4Xma2.gif[/img][/url]
http://www.dragon-domination.wxv.pl/[/align]

[i]Aurora, kraina stworzona przez bogów, wypełniona magiczną fauną i florą. Pomiędzy tym wszystkim królowały Smoki - uwielbione przez swoich stwórców wielkie, majestatyczne gady. Barwa ich łusek była nieskazitelnie czysta, istniało siedem gatunków smoków, każdy odmienny ale tak samo piękny i zdumiewający. Żyły beztrosko, ale miały jeden nakaz - mogły się łączyć tylko z przedstawicielami swojego gatunku, mieszanie krwi było zabronione. Ponadto smoki musiały oddawać odpowiednią cześć swoim bogom i składać im liczne ofiary ze zwierzyny na jaką polowały.
Tak mijały dekady i tysiąclecia, wszechobecny pokój przesycał całą krainę. Dnia jednak pewnego doszło do czegoś niespotykanego - na świat przyszedł smok, który kolorem łusek nie pasował do żadnej z istniejących ras - był tęczowy. Żaden z gadów nie miał wątpliwości - był pierwszym mieszańcem narodzonym z zakazanego, mieszanego związku. Pomiędzy smokami zaczął tworzyć się rozłam pomiędzy tymi, które były przerażone "abominacją" i chciały ją czym prędzej zgładzić, a tymi, które widziały w niej nową potęgę. Nie wiadomo co stało się z tamtym tęczowym smokiem, jednakże po nim mieszańców zaczęło rodzić się coraz więcej.
Wewnętrzny konflikt zaczął coraz bardziej narastać. Czystokrwiści poróżnili się pomiędzy sobą i zaczęli toczyć bratobójczą wojnę o prawa dla mieszańców. Smocza krew zaczęła skażać świętą ziemie krainy. Gady zaczęły być tak pochłonięte wojną, że zapomniały o swoich bogach i poświęcaniu im odpowiedniej ilości uwagi.
Nie trzeba było długo czekać na reakcje bogów. Byli oburzeni postawą ich ukochanych dzieci, a ich bratobójczy konflikt tylko ich obrzydzał. Postanowili ukarać więc Smoki, zabierając im długowieczność. Mieli nadzieje, że kara ta sprawi, że porzucą dawne waśnie i do ich życia wróci harmonia. Mylili się jednak, a za przyczynę klątwy zostały obarczone Mieszańce. Coraz więcej przelewało się smoczej krwi. Ziemia stawała się wypłowiała, drzewa zaczęły usychać, zwierzyna zdziczała a woda w rzekach stała się obrzydliwa w smaku. Świat zaczął obumierać od konfliktu majestatycznych smoków. Bogowie są coraz bardziej wściekli i są gotowi zesłać na krainę nawet najgorsze z plag byle uspokoić smoczą wojnę - nawet, jeśli będą zmuszeni do zgładzenia wszelkiego życia w krainie.
Smoki muszą teraz połączyć swe siły aby walczyć w imię swoich idei. Pierwszy ród już powstał - Pradawna Krew, który zrzesza tylko Czystokrwiste gady, wrogów Mieszańców. Co na to druga strona konfliktu? Wkrótce się przekonamy![/i]

Głównym celem na naszym forum jest [u]tworzenie rodów i obejmowanie dominacji[/u] a także [u]składanie ofiar bogom i ich czczenie[/u]. Cele te można osiągać tylko przy współpracy. Twórzcie więc sojusze i pakty, najeżdżajcie wrogie rody aby je osłabić, porywajcie inne smoki. Nasz PBF stawia na dynamiczne, szybkie akcje, ale osoby szukające miejsca do odegrania rozbudowanych fabuł też znajdą tu dla siebie miejsce.

[u]Co oferujemy:[/u]
- Klimat ciężkiego fantasy - kraina powoli obumiera przez smoczą krew, która mutuje faunę i florę. Gniew bogów niesie za sobą poważne w skutkach klątwy - krótkowieczność i choroby z którymi teraz muszą zmagać się Smoki.
- Nie ma u nas sztucznie stworzonych ugrupowań - to gracze je tworzą! Ponadto każdy z rodów walczy o Dominacje nad krainą, która daje liczne bonusy wszystkim swoim członkom. Oczywiście takie rody także mogą upaść, a ich dobytek może zostać rozkradziony.
- Prosta mechanika, która nie wymaga ślęczenia nad kalkulatorem czy nad kostkami dłużej niż nad pisaniem postu - wszystko jest uproszczone do minimum, a jednocześnie zachowuje realizm i balans.
- Aktywni Mistrzowie Gry prowadzący liczne misje i losowe przypadki.
- Liczne przedmioty, mikstury i moce do opanowania, które sprawiają, że każde starcie jest dynamiczne i nieprzewidywalne.
- Cechy wrodzone w postaci Zalet i Wad, które wyróżniają każdego osobnika i urozmaicają rozgrywkę.
- Duże możliwości rozwoju postaci - poprzez ścieżki rozwoju (odpowiedniki Rang) jak i zwiększania Krzepy gada, dzięki czemu staje się silniejszy.
- Ponad 40 smoczych gatunków, każdy ze swoją unikalna wrodzoną zdolnością. Rozbudowany system dziedziczenia cech a także możliwość stania się smokiem unikalnego gatunku legendarnego jak np. Czasu.
- Rozbudowany bestiariusz, który nie jest tylko na pokaz - bestie coraz bardziej zagrażają Smokom.
- Sporo rzeczy do roboty na fabule takich jak; polowania, zbieranie surowców czy przejmowanie terenów.

Zachęcamy też do przejrzenia na samym początku jednego z poniższych tematów:
[url=http://www.dragon-domination.wxv.pl/forum10.htm]Poszukuję[/url] czyli miejsce gdzie znajdziesz poszukiwania użytkowników na relacje.
[url=http://www.dragon-domination.wxv.pl/forum39.htm]Adopcje[/url] smoczątek, postaci nieaktywnych a także przydział rodziców-NPC lub partnera-NPC.
 
   Podziel się na:     


Wysłany: 2017-05-07, 18:07   

Oczekuje na akceptację
 
   Podziel się na:  


Wysłany: 2018-03-04, 12:42   

Oczekuje na akceptację
 
   Podziel się na:  


Wysłany: 2018-03-04, 17:16   

Oczekuje na akceptację
 
   Podziel się na:  


Wysłany: 2018-03-07, 14:14   

Oczekuje na akceptację
 
   Podziel się na:  


Wysłany: 2018-03-18, 20:23   

Oczekuje na akceptację
 
   Podziel się na:  
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
wxv.pl - załóż forum dyskusyjne za darmo

Forum Chronione Prawami Autorskimi©
Niektóre treści tutaj umieszczone nie należą do autorów forum ani jego użytkowników i nie są do nich roszczone żadne prawa.
Administracja forum nie odpowiadają za swoich użytkowników.
Contact for illegal use of the image - bluearga[at]gmail.com

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group ⓒ Saphic 1.2 // Theme created by Sopel modified v0.9 by warna - SITEMAP - forum anime


Gry w przeglądarce
Fairy Tail Path Magician

Bannery

www.zmiennoksztaltni.wxv.pl BlackButler