Gwynbleidd & Daisy
ⓒ STYLE & GRAPHICS EDITORS
Nastroje Bogów
Uzuri'Rung: Wściekła
Vuoto'Tara: Neutralny
Jua'Sole: Wściekły
Candra'Scudo: Neutralna
Asili'Kijana: Zła
Siri'Hud: Neutralny
Moarte'Nave: Zaspokojony
Brak Dominujących
Punktacja:
Ród Pradawnej Krwi: 0
Smocza Kadra
Informator
 Strona Główna
Poprzedni temat «» Następny temat
Samotne Sesje Sherinae
Autor Wiadomość
Sherinae


Sherinae

122
5/5
100/100
11

Smok Czarny


62 lat,
Samica

Atak z Cienia[0/1][marzec]
Lecznicza Dotyk[1/1][12.03]


EKWIPUNEK
Brak


ZIOŁA & SUROWCE
2x Dniodaj Jaskrawy 9x Aralia Migocząca 7x Antracet 4x Budleja Karłowata

"Brak"

Uzdrowiciel I Stopnia


Wysłany: 2018-03-06, 18:03   Samotne Sesje Sherinae
   Tytuły: Mistrz Gry


Milczący Ocean, Zalany Las, 24h


Sherinae uwielbiała szum morza i ten charakterystyczny zapach powietrza. Kochała piasek między szponami, tę jego miękkość i teksturę. Uwielbiała też ryby, na które kochała polować, by móc je pochłonąć ze smakiem. Teren też miał swój urok przez rośliny, które w tych okolicach rosły. Cudna to była kraina, więc nikogo dziwić nie powinno, że i tym razem gadzina postanowiła się tu wybrać.
Czarnołuskie skrzydła powoli niosły jej lekkie ciało przez tę okolicę. Wiatr przyjemnie muskał jej łuski i błony. Poruszyła łagodnie szponami, a ogon zafalował, gdy powoli zbliżyła się do Zalanego Lasu. Szum fal łagodnie pieścił ciało smoczycy, gdy ta powoli opadła na piasek i zatrzymała się wpatrując się w błękitne fale. Biała piana omywała delikatnie drzewa i wpadała głębiej do lasu przypominając mu, że wciąż tu jest i wcale nie zamierzała odpuścić. Sherinae łagodnie uśmiechnęła się sama do siebie i powoli ruszyła przed siebie ciesząc się z chłodnej wody na łapach oraz piasku, który bardzo delikatnie zapadał się pod ciężarem samiczki. Jej ogon przesunął się po piasku, zanurzył się w nim i łagodnie podniósł odrobinkę. Cały czas obserwowała ten proces, gdy ziarenka przesuwały się po jej drobnych łuskach i spadał powoli na dno.
Fascynację tym zjawiskiem przerwał nagły przelot nietoperza obok jej pyska. Smoczyca poderwała się przestraszona, bo wcale nie miała ochoty leczyć siebie z chorób, które te gadziny przenosiły. Jej jednak lęk okazał się być płonny, ponieważ nie były to te dziwne nietoperze, a zwykłe ssaki, które śmiesznie latały w smoczych jaskiniach. Sherinae rozejrzała się za stworzeniem, które wyraźnie się zgubiło. Istota tłukła się między drzewami, aż nagle jakby złapał tor i odleciał. Sher podniosła się na łapy i ruszyła za nim między drzewami. Zatrzymała się, gdy jej wzrok odnalazł cel podróży stworzonka. Na brzegu, wśród skał znajdowało się wejście do niewielkiej jamy, gdzie najprawdopodobniej te stworzenia miały swoją jamę. Smoczyca nie chciała się tam jednak zapuszczać, chociaż ta wyglądała na opuszczoną. Był to teren niczyj i mógł tu mieszkać jakiś gad, a ona wolała uniknąć towarzystwa.
Właśnie, o wilku mowa. Sherinae wyczuła ciepło na północ od siebie, więc obróciła swój łeb w tamtą stronę. Między drzewami stał smok. Gadzina nie była w stanie określić barwy jego łusek, gdyż część nie dość, że była spalona, ranna, czy co tam innego, to jeszcze brudna okrutnie. Smok wyglądał, jakby go wyjęli z największej czeluści piekielnej i takiego to postawili przed nią. Gad oddychał ciężko, a jego ogromne, błoniaste skrzydła łagodnie się poruszały. Sher wysnuła wniosek, iż jaszczur jest smokiem burzowym, ale było tak trafne, że mogła tego w ogóle nie robić.
Smoczyca postanowiła porozmawiać z gadem, szczególnie, że ten nie wyglądał na zdrowego. Jego błękitne, jasne oczy patrzyły na nią, ale zdawały się być puste i ślepe. Myślowe macki Sher musnęły jaszczura i zajrzała do środka. Tam zaś natrafiła na istną pustkę. Jej umysł nagle zalały wszelkie uczucia, myśli i obrazy smoka, ale miksowały się w tak wielki bełkot, że nic nie rozumiała z tego całego bałaganu.
- Zostaw! - Usłyszała nagle w głowie, a sam smok wyszczerzył kły. Smoczyca próbowała mu cokolwiek przekazać, ale ten skutecznie ją zablokował. Sher nie mogła mówić, więc skinęła łagodnie łbem i znów musnęła jego myśli. Jego błękitne oczy skoncentrowały się nagle na samicy i gad ruszył, a do Sherinae dotarło z kim ma do czynienia.
Otóż, miała przed sobą przypadek Krwiomanii. Gad, kimkolwiek był najwyraźniej chorował na nią, ale jeszcze nie zapadł do końca na chorobę, gdyż miał jakieś myśli, ale ta przejęła nad nim kontrolę. Sherinae uskoczyła na bok umykając szarży gada, lecz ten smagnął potężnym ogonem w samicę. Czarnoskrzydła upadła na grzbiet i splunęła ogniem w gadzinę, gdy ten zaraz wyhamował widząc, że nie trafił. Piana toczyła się z jego pyska, a w ślepiach widać było czyste szaleństwo.
Sherinae poderwała się na łapy, ale ten po uniku płomienia zaraz rzucił się na nią, więc nie zdążyła się jeszcze wzbić w powietrze. Pochyliła się do przodu i kopnęła tylnymi łapami go prosto w pysk raniąc go mocno szponami. Strach wypełnił jej umysł, bo nie dość, że gad miał zamiar ją zabić dla krwi, to jeszcze bała się zarażenia, chociaż zdrowy rozsądek podpowiadał, że nie jest to możliwe ze względu na psychiczne podłoże. Smoczyca wciąż się jednak bała, a ten strach zdawał się ją paraliżować. Kiedy próbowała skoczyć jej skrzydła zapomniały zadziałać, by odleciała. Gad zaraz przygwoździł ją do podłoża, a ta niewiele mogła zrobić. Nie rozumiała co się dzieje, kiedy nagle jej się przypomniało, że ten również jest telepatą.
Sherinae nie pamięta co było potem. Głównie dlatego, że chwilę po upadku dostała ogonem w łeb co sprawiło, że kompletnie straciła kontakt z rzeczywistością. Jej walka skończyła się jeszcze szybciej, niż się zaczęła. Wielkie jednak zdziwienie jej było, gdy obudziła się w jaskini żywa. Wciąż słyszała szum morza, a na zewnątrz wciąż było jasno. Albo nie była zbyt długo nieprzytomna, albo na tyle długo, że minął dzień. Samica powoli przesunęła wzrokiem po jaskini, gdzie obok patrzył na nią gad. Może nie na nią bezpośrednio, ale na krew, która wyciekła z jej rany. Smok najwyraźniej przypadkiem zranił ją w szyję, więc przy kompletnym przypadku jej własna krew ją ocaliła. Prawie.
Smoczyca spróbowała się nagle podnieść czując, że jest cała i dać susa na zewnątrz, ale gad stanął jej na drodze. Gadzina niemal odbiła się od niego i zatrzymała się w kącie jamy nie wiedząc co zrobić. Spróbowała zaatakować jego umysł, lecz ten był po prostu silniejszy od niej. Samica zionęła na niego ogniem, lecz ten wydawał się nie zwracać nawet na nią uwagi. Najwyraźniej gad miał odporność na płomień, co tylko obniżało morale Sherinae. Samiec rzucił się na nią i rozpoczęła się potyczka między gadami. Ona pluła płomieniem, raniła go szponami i blokowała swój umysł, a ten odwdzięczał jej się tym samym. Smok jednak wyraźnie nie chciał jej ogłuszyć, jak zrobił to na plaży. Nie tylko zresztą nie chciał jej zranić, ale również nie chciał, aby znów straciła przytomność.
Duże straty krwi znacznie osłabiły Sher, toteż w końcu padła z szyją w pysku gada na podłoże. Nie miała siły na nic i pogodziła się już z własną śmiercią z łapy jaszczura. Ten jednak, wciąż trzymając ją za szyję zarechotał i wlazł na samicę. [cenzor]. Po wymęczonym niemal stosunku przez gada ten puścił Sher wolno i doczłapał obok dając sobie czas na wylizanie krwi smoczycy. Sama zaś samica niedługo po początku po prostu odpłynęła w niebyt przez osłabienie.
Kolejne, długie chwile mijały, a samica leżała w tej ciemnej, przeklętej jamie nie kontaktując. Kiedy odzyskała świadomość było ciemno. Nie czuła jednak cielska gada przy sobie. Przeskanowała cały teren jaki mogła w poszukiwaniu gada i powoli podniosła się. Udało jej się wyjść z jamy oraz opuścić to przeklęte miejsce licząc, że już nigdy nie będzie musiała wracać. Nie wiedziała jednak, że jej zagrożenie już dawno minęła. Nie wiedziała, że kiedy wychodziła z jamy, to mijała martwe ciało ojca jej dzieci. [zt]
 
ⓒ avatar art belongs to -Adalfyre (Deviantart)
   Podziel się na:     
Sherinae


Sherinae

122
5/5
100/100
11

Smok Czarny


62 lat,
Samica

Atak z Cienia[0/1][marzec]
Lecznicza Dotyk[1/1][12.03]


EKWIPUNEK
Brak


ZIOŁA & SUROWCE
2x Dniodaj Jaskrawy 9x Aralia Migocząca 7x Antracet 4x Budleja Karłowata

"Brak"

Uzdrowiciel I Stopnia


Wysłany: 2018-03-14, 09:32   
   Tytuły: Mistrz Gry


Gdzieś w Bursztynowych Szczytach


Samica lubiła wracać w te tereny i spoglądać na piękne, spękane słońcem krajobrazy. Słońce ostatnio prażyło wyjątkowo mocno, a to wszystko przez gniew jednego z ich bogów. Sherinae czasami żałowała, że jest tylko medykiem, a nie jeszcze kapłanką. Gdyby mogła, to podjęłaby się tych dwóch dróg jednocześnie, lecz najwyraźniej tak potoczyło się jej życie.
Skrzydła smoczycy niosły ją łagodnie przez teren, gdzie mogła spoglądać na piękny, malujący się pod jej łapami teren. Uśmiechnęła się sama do siebie i powoli wylądowała w znajomym miejscu, gdzie spotkała niegdyś bawiła się z Bochunem. Poruszyła łagodnie skrzydłami i ruszyła przed siebie.
Jej umysł zalały fale wspomnień kiedy to mogła bawić się ze swoim opiekunem beztrosko, chociaż tak naprawdę ten zabawę wykorzystywał do nauki uników, ataków, czy myślenia. Bochun był stary, bardzo stary, gdy ją chował, ale jego śmierć była zbyt szybka i nagła, by ta mogła o tym zapomnieć. Czasami wierzyła, że ten nigdy nie umarł i żyje gdzieś tam w swoim świecie. Potem zaś przypominała sobie, że ten nigdy by jej nie opuścił, a przynajmniej nie takiej małej.
Samica zatrzymała się przy jamie, która prowadziła głębiej w zbocze gór. Dostrzegła tam delikatne, brązowe płatki, które przypomniały jej o roślinach. Rosła tam Budleja, do której Sher zaraz podeszła i zebrała tyle, aby odrosło, ale również tyle, by móc trochę tego zebrać. Niestety okazało się, że rosło tu tego niewiele, bo tylko 4 sztuki, ale wciąż wystarczyło dla smoczycy, by móc cieszyć się przypadkowym zbiorem.
Samica uśmiechnęła się do siebie i ruszyła dalej na spacer rozmyślając o swoim dzieciństwie i opiekunie.[zt]
 
ⓒ avatar art belongs to -Adalfyre (Deviantart)
   Podziel się na:     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
wxv.pl - załóż forum dyskusyjne za darmo

Forum Chronione Prawami Autorskimi©
Niektóre treści tutaj umieszczone nie należą do autorów forum ani jego użytkowników i nie są do nich roszczone żadne prawa.
Administracja forum nie odpowiadają za swoich użytkowników.
Contact for illegal use of the image - bluearga[at]gmail.com

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group ⓒ Saphic 1.2 // Theme created by Sopel modified v0.9 by warna - SITEMAP - forum anime


Gry w przeglądarce
Fairy Tail Path Magician

Bannery

www.zmiennoksztaltni.wxv.pl BlackButler