Gwynbleidd & Daisy
ⓒ STYLE & GRAPHICS EDITORS
Nastroje Bogów
Uzuri'Rung: Wściekła
Vuoto'Tara: Neutralny
Jua'Sole: Wściekły
Candra'Scudo: Neutralna
Asili'Kijana: Zła
Siri'Hud: Neutralny
Moarte'Nave: Zaspokojony
Brak Dominujących
Punktacja:
Ród Pradawnej Krwi: 0
Smocza Kadra
Informator
 Strona Główna
Poprzedni temat «» Następny temat
Złote Piaski
Autor Wiadomość
Domination

Wysłany: 2018-01-30, 22:22   Złote Piaski

Złote Piaski
Rozległe, złote piaski są miejscem gdzie panuje wieczny gorąc. Piach parzy każdego kto po nim stąpa, ba, nawet oddychanie tutejszym powietrzem bywa trudne. Często to miejsce nawiedzają gwałtowne burze piaskowe.
dirty
 
   Podziel się na:     
Kukulkan


Kukulkan

110
4/5
100/100
10

smok chaosu


32 lata,
Samiec

Chaotyzm [luty: 0/1]
Gniew Bogów [luty: 0/1]


EKWIPUNEK
brak


ZIOŁA & SUROWCE
9x Złoty Kaktus; 7x Bulwa Solna; 9x Kwiat Kikutowaty;

"Deo Juvante"

Kapłan I Stopnia


Wysłany: 2018-03-03, 23:24   

O, Płomieniu, Który Płonie W Każdym Sercu - o, Panie Gwiazd! Chciałem oddać ci ciało i krew, chciałem wyrwać pierwotną energię z mięsa niegodnych, zwrócić Ci to, co od ciebie otrzymali i co lekceważą. Ja jestem świadomy tego, że powinienem - ja wiem, że powinienem! Jednakże nie było wokół mnie nikogo, kto pomógłby mi ukrócić dekadencję. Twoja świątynia była dziś pusta, ale nie mogłem czekać do jutra. Nie mogłem znieść czekania do jutra, gdyż dzisiejszym Górowaniem oblacja powinna zostać dokonana; tak, kolejna Boska Iskra winna wejść na nieboskłony i połączyć się z Tobą. Wyszedłem więc z domu, wyleciałem ze Szczytów tam właśnie, gdzie rządzisz niepodzielnie.
Jua'Sole, Tyś pokazał mi na pustyni, wiele lat temu, że radość życia - ekstaza duchowa - do osiągnięcia była tylko pośród wszechogarniającej potęgi i piękna, kerych przyziemna powłoka nie mogła znieść. Za słaba skóra, za słaba krew - czułem jak żar pustyni, ta czysta energia, której cząstką władało smocze gardło, wypalało mi duszące się ropą rany z poprzednich dni. Piach dusił mię, wysysał resztkę wilgoci z wyposzczonych trzewi, ale nie poddawałem się. Mój krok, chwiejny, lecz zajadły, prowadził wgłąb Złotej Równiny.
Nie mogłem lecieć, bo nie zoczyłbym w mirażach żadnych ziół. Z resztą, sama idea uciekania przed cierpieniem zesłanym przez Przedwiecznym wydawał mi się bluźnierstwem. W myślach śpiewałem pieśni, których rytmiczna struktura pomagała mi utrzymać tempo i wybudzała z dziwacznego półsnu, tej słabości ciała.
Owoce Światła, ukażcie się mym oczom!

[23:24 - rozpoczęcie zbierania ziół]
 
ⓒ avatar art belongs to -Ivan Laliashvili
   Podziel się na:     
Obieżyświat


Obieżyświat

10
5/5
100/100
10

Smok Bagienny


63,
Samiec

Toksyczne Splunięcie 0/1 [marzec]
Wojenny Ryk 0/1 [marzec]


EKWIPUNEK
Brak


ZIOŁA & SUROWCE
Brak

"Nie ma."

Wojownik II Stopnia


Wysłany: 2018-03-04, 09:36   
   Tytuły: Junior Admin, Mistrz Gry


Udało Ci się zebrać 9x Złoty Kaktus, 7x Bulwa Solna, 9x Kwiat Kikutowaty.
 
ⓒ avatar art belongs to -Anivi
   Podziel się na:     
Kukulkan


Kukulkan

110
4/5
100/100
10

smok chaosu


32 lata,
Samiec

Chaotyzm [luty: 0/1]
Gniew Bogów [luty: 0/1]


EKWIPUNEK
brak


ZIOŁA & SUROWCE
9x Złoty Kaktus; 7x Bulwa Solna; 9x Kwiat Kikutowaty;

"Deo Juvante"

Kapłan I Stopnia


Wysłany: 2018-03-04, 15:39   

I pośród żaru szedłem, idę lub będę szedł; dzisiaj, wczoraj albo jutro jestem - straciłem czas, błądząc w pół-śnie, pazurami rozpaczliwie chwytając się krańca rzeczywistości.
Puryfikowane ciało nie domagało, obraz ciemniał mi przed oczami i brakowało mi tchu, a między falami słabości zrywałem kolejne pędy kaktusów, które broniły się wściekle, wbijając mi swoje kruche kolce pomiędzy łuski. Ja cierpliwie przyjmowałem ten ból, przyjmowałem go jak matka przyjmuje zrazy od ojca - niezdolny był on do zachwiania status quo mojego ustroju i tedy, bez mrugnięcia ślepiem, stoickim gestem czekałem aż szał nieświadomej istoty dobiegnie końca. O, Panie, pobłogosław! Flora i fauna, smoczy maluczcy bracia, niezdolne były do pojęcia nieodwołalności Boskich wyroków i nie znały Bożej miłości - rozpaczliwa defensywa wywołana była jeno strachem! Wszystko sprowadzało się do wiedzy i jej braku; ci, którym odmówiono słusznej dawki gnozy, w lęku egzystowali i w lęku ginęli. Lecz, Bulwo i Kaktusie, możecie być spokojni, gdyż wyzwolenie już nadchodzi!
Kroczyłem w koło, nieświadomie wracałem po własnych śladach, przysypanych już złotym piaskiem solidnie. Nie pamiętam z tej gorączkowej prolongacji mojej podróży zbyt wiele, głownie moje własne nucenie tej rzewnej piosenki z dzieciństwa (jak na złość - kołysanki!) i raz tylko zdało mi się, iż Wszechświat rzucił mi przed pysk obietnicę rychłego zgonu - widziałem węża ukrytego pod ziarnistym całunem. Tylko kątem białka-czerwonka oka wyłapałem go i on chyba wiedział o mojej misji, o mojej nabożnej służbie, bo nie skoczył z kłami. Wszystkie gady to była jedna rodzina, rodzina o umysłach wyższych, zdolnych do pojęcia sacrum. Sekundę, minutę, godzinę, dzień, rok czy milenium po tym epizodzie oderwałem się od ziemi, kierunek wybrawszy na morze.

[-1 lina aka bogobojny wąż]
[z/t]
 
ⓒ avatar art belongs to -Ivan Laliashvili
   Podziel się na:     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
wxv.pl - załóż forum dyskusyjne za darmo

Forum Chronione Prawami Autorskimi©
Niektóre treści tutaj umieszczone nie należą do autorów forum ani jego użytkowników i nie są do nich roszczone żadne prawa.
Administracja forum nie odpowiadają za swoich użytkowników.
Contact for illegal use of the image - bluearga[at]gmail.com

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group ⓒ Saphic 1.2 // Theme created by Sopel modified v0.9 by warna - SITEMAP - forum anime


Gry w przeglądarce
Fairy Tail Path Magician

Bannery

www.zmiennoksztaltni.wxv.pl BlackButler